PREDAJ VOZIDIEL

Štefan Zachar

Vedúci predajného oddelenia

+421 905 781 022


Vitajte na stránke spoločnosti Neosped s.r.o. , ktorá sa venuje importu a predaju kamiónov a nákladných automobilov.
Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment popredných svetových značiek.

U nás nájdete predaj nových aj ojazdených nákladných vozidiel, predaj nákladných prívesov a aj návesov.

Našim hlavným cieľom je uspokojiť potreby všetkých zákazníkov a zabezpečiť im kvalitu za prijateľné ceny. Preto je náš truck shop zameraný aj na predaj iných značiek nákladných vozidiel, ako napríklad Renault, Mercedes a Volvo.

Ako každý správny predajca nákladných a úžitkových vozidiel, aj my vám ponúkame možnosť financovania na splátky. Umožňujeme aj financovanie prostredníctvom leasingových spoločností.

Na našej stránke v sekcii IMPORT vám tiež poradíme ako postupovať v situácii, ak sa predaj nákladného auta uskutoční v krajinách mimo SR a aké poplatky vám z toho vyplývajú. Široká a veľmi flexibilná ponuka dodávkových vozidiel robí z Neosped s.r.o. poprednú a kvalitnú firmu na Slovensku.

Predaj nákladných áut sa v našej firme teší veľmi dobrým referenciám a tiež, aj čoraz väčšiemu záujmu zo strany kupujúcich.

FINANCOVANIE

Financovať kúpu vozidla ja záťaž na niekoľko ďalších rokov. Aké financovanie si teda vybrať?

Zvážiť môžete štyri možnosti, a to leasing resp. úver na kúpu auta z leasingovej spoločnosti, špeciálnu pôžičku z banky, alebo bezúčelový spotrebný úver.

V spoločnosti Neosped s.r.o. sprostredkujeme hneď niekoľko možností financovania kúpy nových aj ojazdených vozidiel. U nás si môžete zakúpiť svoj nový kamión na splátky, či už formou leasingu kamiónov alebo formou úveru na nákup auta. Najväčším rozdielom medzi leasingom a pôžičkou je možnosť spätného nárokovania DPH.

Leasing umožňuje lacnejšie poistenie vozidla, ponúka často krát nižšiu obstarávaciu cenu vozidla a proces uzatvorenia zmluvy je rýchlejší. Pri úvere sa všakstávate okamžitým vlastníkom auta z čoho plynú výhody, ako napríklad jednoduchší predaj auta alebo menšie straty pri poistnej udalosti.

Naša firma úzko spolupracuje s nasldovnými leasingovými spoločnosťami

ČSOB Leasing, a.s.
TATRA LEASING, s.r.o.
IMPULS – LEASING SLOVAKIA, s.r.o.
UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

IMPORT/EXPORT

Slovenská republika vďaka vstupu do Európskej únie liberalizovala svoj trh s motorovými vozidlami. Pre našich zákazníkov to znamená bezproblémové zakúpenie áut z krajín EÚ. A my v Neospede vám to ešte uľahčíme.

Kontaktujte nás a my vám pomôžeme +421 905 781 022.
Top