O nás

NEOSPED s.r.o., sme spoločnosť špecializujúca sa na opravu a predaj nákladných vozidiel nad 3,5 tony. Neustále sa rozvíjame. Na základe hodnotenia spokojnosti zákazníkov sme v roku 2011 získali aj ocenenie Najlepší servis na Slovensku a v Českej republike.

NEOSPED vznikol v novembri roku 1992 pôvodne ako špedičná spoločnosť s cieľom vyplniť medzeru v medzinárodnej nákladnej preprave. Spoločnosť sa pomaly rozrastala a okrem samotnej prepravy sa začala venovať aj oprave úžitkových vozidiel. Hlavným cieľom podniku bolo, a aj stále je, uspokojiť potreby zákazníka v čo najvyššej miere. Takáto proklientsky orientovaná politika spoločnosti sa vyplatila a od roku 1996 sa sústreďuje výlučne na servisnú a obchodnú činnosť nákladných vozidiel a autobusov.

O dva roky neskôr, v roku 1998 sa NEOSPED stal autorizovaným servisom slovenského importéra značky MAN a v roku 2012 rozšíril svoju autorizovanú servisnú činnosť aj na značky IVECO a FLIEGL. Okrem servisných služieb poskytuje aj nonstop odťahovú službu pre nákladné vozidlá a žeriavnické práce do 40 ton.

Podnik každoročne investuje nemalé finančné prostriedky do inovácie služieb a infraštruktúry. Všetci mechanici sa pravidelne zúčastňujú odborných školení a, pre zvýšenie kvality poskytovaných služieb, spoločnosť od roku 2007 využíva medzinárodný Systém manažérstva kvality EN ISO 9001:2015. Táto úspešná spoločnosť s vyše 20-ročnou tradíciou sa postupne rozrastá a v súčasnosti zamestnáva 32 zamestnancov, ktorí pracujú až v desiatich servisných halách. Pre kvalitné poskytovanie služieb má NEOSPED 2 prevádzky.

Politika kvality