Modely

Prírastok v segmente vanov.

Pracant, ktorý robí pre vás: bez ohľadu na to, či sa preháňate po meste alebo jazdíte v náročnejšom teréne – ten správny MAN TGE nájdete prakticky na akýkoľvek účel. Vyberte si spomedzi skriňových dodávok, verzií kombi, podvozkov s jednoduchou alebo dvojitou kabínou s pohonom predných, zadných alebo všetkých kolies.
 
Kompetentnosť MAN

Skutočné úžitkové vozidlo – nový van spoločnosti MAN.

Prispôsobivosť má zakódovanú v jeho DNA úžitkového vozidla. MAN TGE so svojimi rôznymi vyhotoveniami a individuálnymi nadstavbami je vhodný pre takmer každú úlohu. Ale nový van MAN vám ponúka oveľa viac. Vďaka vyše 100-ročným skúsenostiam v sektore úžitkových vozidiel je rozsiahla servisná sieť MAN dokonale nastavená pre všetky individuálne potreby vás i vašej firmy. Okrem dlhších otváracích hodín našich servisov alebo zákazníckej linky, ktorá funguje nonstop, vám pracovný deň zjednodušia aj naše mobilné služby. Objavte nový van MAN teraz.

 
Odborné riešenia

Běžné vyhotovenie?
To tu nehľadajte

Chcete niečo špeciálne? Či už žeriav, svetelný klaksón alebo predajný štít – MAN TGE vám to splní a ponúka vhodné riešenie pre akékoľvek individuálne použitie – ideálny aj ako pojazdný stánok s občerstvením
Váš nápad. Naše riešenie

Váš nápad. Naše riešenie

Ak má byť vo vašom transportéri chladnejšie ako inde. Praktický. Dlhší. Silnejší. Výnimočnejší. A my vždy vieme, ako nájsť riešenie vašich individuálnych potrieb. Transportér MAN TGE je možné upraviť podľa vašich predstáv – na sklápač alebo na zdvíhaciu pracovnú plošinu, na záchranné vozidlo aj na pojazdnú dielňu. Vy viete čo, my vieme ako.
 
MAN Servis

Pretože na údržbu sa nemá čakať.

Rozumieme svojej práci. A aj tej vašej.Naše dlhoročné kompetencie v oblasti servisu úžitkových vozidiel je vašou devízou. Servis MAN je známy svojou jednoduchou pomocou aj bez predošlého termínu, svojou rýchlou podporou v prípade núdze aj v noci a počas víkendov ako aj svojimi dlhými otváracími hodinami. Samozrejme je pri tom servis pre celú vozidlo rovnako dôležité ako flexibilné zmluvy o údržbe a oprave. A vďaka našej garancii mobility a našej poruchovej služby Mobile24 vás nikdy nenecháme v štichu.
 
Všestranná podpora

Efektívnosť je naša obchodná značka. A vaša.

So značkou MAN ponúkame aj inovatívne digitálne služby. Prostredníctvom riešení ušitých na mieru, inteligentného zosieťovania a profesionálnych školení vám pomáhame znižovať náklady a proste jazdiť efektívnejšie.
 
Motor

Na konci dňa je hotová len vaša práca, nie vy.

Nech si počas svojho pracovného dňa naplánujete čokoľvek – vaše vozidlo MAN TGE má vždy k vášmu projektu vhodný motor. Silný, živý, presvedčivý a napriek tomu efektívny a nenáročný na údržbu.

Motory TGE 75-130kWSkutočný Moti­va­tions­schub­wa­gen.

Nonstop v nasadení a vždy plné motivácie: Dieselové motory s dlhou životnosťou v transportéroch MAN TGE vás dostanú všade tam, kde to potrebujete, či už v meste alebo na diaľnici. Vyberte si motorizáciu a typ prevodovky s úplnou flexibilitou podľa toho, čo sa k vám hodí. S motormi vo výkonnostnej triede 75kW až 130kW získate auto, v ktorom máte dostatok síl, aj keď je všetka práca už hotová.
 
Bezpečnosť

Na prácu ste sami. Ale máte pomocníka.

S asistenčnými systémami jazdy vo vozidlách MAN TGE máte pri sebe vždy čulého spolujazdca, ktorý vám pomôže s parkovaním, kryje vám vždy chrbát a vašu jazdu komentuje len vtedy, keď to chcete vy.


 
Informácie


Čo by ste ešte chceli?

Zistite viac o vozidlách MAN TGE a stiahnite si aktuálnu brožúru alebo technický dátový list. Tešíme sa aj na vaše emailové správy. Ak radšej emaily dostávate ako píšete, registrujte sa do nášho newslettra.


Top