PREDAJ VOZIDIEL MAN

História značky MAN siaha až do roku 1908, kedy sa tri veľké strojárenské podniky spojili a vytvorili spoločný podnik MAN AG. V roku 1986 bola firma presťahovaná do Mníchova a v dnešnej dobe sa zaraďuje medzi popredných svetových výrobcov dopravných zariadení. Je šesťnásobným víťazom ocenenia „Truck of the Year“ pre výrobnú radu TGL, čo sa doposiaľ nepodarilo žiadnej inej automobilovej značke na svete.

Spoločnosť Neosped s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu aj ako predajca vozidiel svetoznámej značky MAN. U nás nájdete na predaj predovšetkým nákladné autá MAN, ale dodávame tiež aj MAN autobusy.

Predaj nákladných áut MAN je celosvetovo veľmi rozšírený a vyhľadávaný. Naša spoločnosť Neosped s.r.o. ponúka záujemcom vozidlá MAN štyroch kategórií. Z ľahkej kategórie je na predaj rada vozidiel MAN TGL, ktorých celková hmotnosť sa pohybuje od 6 do 12 ton. Zo strednej rady je na predaj rada vozidiel MAN TGM s celkovou hmotnosťou od 12 do 18 ton. Vynovený dizajn interiéru TGL a TGM poskytuje vodičom väčší komfort a funkčnosť. Karoséria TGL skupiny áut ukrýva štvor- až šesťvalcové motory s technikou AGR MAN Pure Diesel, ktoré sú výnimočné vďaka ich šetrnosti a zníženej produkcii oxidu uhličitého. Rada vozidiel TGL sa využíva hlavne v distribučnej a miestnej doprave. Náš tovar zahŕňa aj nákladné vozidlá typu MAN TGL 12.180, MAN TGL 12.220 a TGL 12.250.

Z kategórie ťažkých vozidiel ponúkame na predaj radu MAN TGS a MAN TGX. Ich tonáž je širokošpektrálny a pohybuje sa od 18 do 50 ton. Predaj dopravných automobilov MAN TGX je určený hlavne pre diaľkovú dopravu, kým sa rada TGS sa využíva hlavne v priemysle. Vďaka veľkým kabínam XL, XXL a XLX spĺňajú tieto vozidlá podmienky pre pohodlné bývanie. Ich šesťvalcové motory CommonRail D20 a D26 majú účinný spaľovací systém a znižujú spotrebu pohonných hmôt.

Predaj autobusov MAN v rámci našej spoločnosti Neosped s.r.o. zahŕňa mestské, medzimestské ale aj zájazdové autobusy s voliteľným vybavením.
Top