MAN TeleMatics® App

Aplikácia MAN TeleMatics® vám umožní získať aktuálne údaje o využití vašich vozidiel, ktoré sú na cestách. S novou aplikáciou MAN TeleMatics® App pre iPhone® / iPad® a tiež pre prístroje s operačným systémom Android, dostanete kedykoľvek a kdekoľvek aktuálne informácie o momentálnej polohe a stave vašich vozidiel vrátane údajov o údržbe. Pomocou MAN TeleMatics® App môžete podľa potreby kontaktovať svojich vodičov priamo telefonicky alebo prostredníctvom SMS (Apple®, iPhone® a iPad® sú registrované značky Apple, Inc.).

Aplikáciu si môžete stiahnuť zdarma, v 19 rôznych jazykoch. Jediným predpokladom použitia je vozidlo so systémom MAN TeleMatics® a aktívna zmluva o využívaní služieb.
 
Výhody:

  • So systémom MAN TeleMatics® ušetríte vďaka MAN ProfiDrive® až 10 % v kombinácii s pravidelnými školeniami vodičov
  • Proaktívny manažment plánovania údržby
  • Zvýšenie ziskovosti vďaka optimalizovaniu hospodárneho štýlu jazdy
  • Vďaka rozhraniu MAN TeleMatics® (API, Application Programming Interface) je možné pripojiť sa ku všetkým bežným špedičným softvérom.
  • Odpočet pamäti hmotností a karty vodiča DTCO® „zo vzduchu“ nezávisle od stanovišťa (DTCO® je registrovaná značka Continental Automotive GmbH)
  • Ochrana údajov: MAN TeleMatics® používa najmodernejšie technológie kódovania pre ochranu vašich údajov voči neoprávnenému prístupu
  • Vaše údaje sa anonymne ukladajú u nášho systémového partnera
Čo potrebujete pre MAN TeleMatics®

Pre použitie systému MAN TeleMatics® potrebujete iba PC pripojený k internetu a palubný modul MAN TeleMatics® zabudovaný do vašich vozidiel. Výmena údajov medzi vozidlom a centrálou prebieha cez štandardné mobilné spojenie GPRS – a to za fixné náklady v celej Európe.

Balíčky služieb

Okrem balíčka MAN TeleMatics® Basic si možno individuálne zostaviť ďalšie balíčky služieb ako Map, Eco alebo Time.
Top