PREDAJ VOZIDIEL IVECO

Spoločnosť Neosped s.r.o. prináša na automobilový trh predaj obľúbených a technicky vyspelých truck vozidiel IVECO.

Vozidlá značky IVECO sú určené pre rozvoz akéhokoľvek tovaru. Neosped s.r.o. je autorizovaným predajcom IVECO vozidiel a svojim zákazníkom ponúka na predaj široký sortiment nákladných áut ako aj dodávky IVECO a kamióny Iveco určené na medzinárodnú kamiónovú dopravu.

V Neospede vám ponúkame aj vozidlá určené na prepravu osôb v podobe moderných, bezpečných a kvalitných IVECO autobusov.

Vozidlá IVECO, ktoré vám ponúkame sú rozdelené do troch základných kategórií.

Sortiment spoločnosti Neosped s.r.o. ponúka na predaj aj veľmi praktické terénne vozidlo Iveco Massif. Tento typ vozidla môžu zákazníci využiť ako nákladné vozidlo, ale aj ako vozidlo na prepravu osôb. Iveco Massif nadväzuje na tradičné talianske vozidlo Fiat Campagnota, ktoré slúži v talianskej armáde a vychádza aj z ducha britského vozidla značky Land Rover Defender.

Spoločnosť Neosped s.r.o. ponúka aj úžitkové vozidlá Iveco s hydraulickou rukou, ktoré majú valník do 3 500 kg a vo firemnom Iveco shope je k dispozícii aj široký sortiment jazdených vozidiel Iveco.

Dodávkové vozidlá Iveco Daily sa vyznačujú pohodlím a majú veľmi prispôsobivé rozmery. Vďaka ich typicky krátkemu a strmému nákladnému priestoru zaručujú výbornú orientáciu pri cúvaní, alebo pri prejazde úzkymi priestormi. Hmotnosť Iveco Daily automobilov sa pohybuje od 3 300 kg do 7 000 kg, pričom ich nosnosť je až 4 300 kg, čo je najviac v ich triede.

Medzi ďalšiu obrovskú výhodu vozidiel Iveco Daily patria aj ich maxi rozmery v nákladnom priestore (výška až 2,10 m). To umožňuje ľahký pohyb aj pre veľmi vysokých ľudí. Karosérie áut Iveco Daily v sebe skrývajú aj kvalitné motory, ktorých nízka spotreba paliva láka čoraz viac zákazníkov. Ide o motory, ktoré spĺňajú buď emisnú normu EURO 5, alebo EEV vyznačujúce sa nízkou hlučnosťou.

Spoločnosť Neosped s.r.o. predáva aj nové vozidlá Iveco Daily v prevedení 4×4. Tento typ vozidla Iveco má najmenšie rozmery, no veľmi vysokú výkonnosť a zaraďuje sa do kategórie ľahkých nákladných vozidiel. Schéma tohto vozidla Iveco Daily zaručuje výkonnosť za každého počasia. Jeho hĺbka brodenia je až 700 mm a vďaka stálemu pohonu všetkých kolies garantuje pohyblivosť na každej ceste.

Neosped s.r.o. poskytuje na predaj aj vozidlá novej generácie Iveco Daily Power. Vyznačujú sa dôsledným dizajnom a pokrývajú všetky druhy prepravy ľudí. Sú k dispozícii v podobe vanu, kabíny či mikrobusu. Iveco Daily bus poskytuje cestujúcim vysoký komfort, priestranný interiér a zaraďuje sa medzi bezpečné vozidlá. Sklápacie sedadlá s lakťovou opierkou a opierkou hlavy zabezpečujú maximálny komfort pre cestujúcich.

V ponuke spoločnosti Neosped s.r.o. sú aj nové vozidlá Iveco Daily Hybrid. Sú určené pre dopravu v meste a využívajú paralelný hybridný systém. Iveco tohto typu je najnovšou generáciou hybridnej technológie a jeho spotreba šetrí až 30% paliva. Tým prispieva k poklesu emisií CO2.

Na stránke sú uvedené aj konkrétne technické údaje a záruka k automobilom Iveco Daily.
Top