PREDAJ VOZIDIEL IVECO

Spoločnosť Neosped s.r.o. prináša na automobilový trh predaj obľúbených a technicky vyspelých truck vozidiel IVECO.

Vozidlá značky IVECO sú určené pre rozvoz akéhokoľvek tovaru. Neosped s.r.o. je autorizovaným predajcom IVECO vozidiel a svojim zákazníkom ponúka na predaj široký sortiment nákladných áut ako aj dodávky IVECO a kamióny Iveco určené na medzinárodnú kamiónovú dopravu.

V Neospede vám ponúkame aj vozidlá určené na prepravu osôb v podobe moderných, bezpečných a kvalitných IVECO autobusov.

Vozidlá IVECO, ktoré vám ponúkame sú rozdelené do troch základných kategórií.

Dodávkové vozidlá Iveco Daily sa vyznačujú pohodlím a majú veľmi prispôsobivé rozmery. Vďaka ich typicky krátkemu a strmému nákladnému priestoru zaručujú výbornú orientáciu pri cúvaní, alebo pri prejazde úzkymi priestormi. Hmotnosť Iveco Daily automobilov sa pohybuje od 3 300 kg do 7 000 kg, pričom ich nosnosť je až 4 300 kg, čo je najviac v ich triede.

Medzi ďalšiu obrovskú výhodu vozidiel Iveco Daily patria aj ich maxi rozmery v nákladnom priestore (výška až 2,10 m). To umožňuje ľahký pohyb aj pre veľmi vysokých ľudí. Karosérie áut Iveco Daily v sebe skrývajú aj kvalitné motory, ktorých nízka spotreba paliva láka čoraz viac zákazníkov. Ide o motory, ktoré spĺňajú buď emisnú normu EURO 5, alebo EEV vyznačujúce sa nízkou hlučnosťou.

Spoločnosť Neosped s.r.o. predáva aj nové vozidlá Iveco Daily v prevedení 4×4. Tento typ vozidla Iveco má najmenšie rozmery, no veľmi vysokú výkonnosť a zaraďuje sa do kategórie ľahkých nákladných vozidiel. Schéma tohto vozidla Iveco Daily zaručuje výkonnosť za každého počasia. Jeho hĺbka brodenia je až 700 mm a vďaka stálemu pohonu všetkých kolies garantuje pohyblivosť na každej ceste.

Neosped s.r.o. poskytuje na predaj aj vozidlá novej generácie Iveco Daily Power. Vyznačujú sa dôsledným dizajnom a pokrývajú všetky druhy prepravy ľudí. Sú k dispozícii v podobe vanu, kabíny či mikrobusu. Iveco Daily bus poskytuje cestujúcim vysoký komfort, priestranný interiér a zaraďuje sa medzi bezpečné vozidlá. Sklápacie sedadlá s lakťovou opierkou a opierkou hlavy zabezpečujú maximálny komfort pre cestujúcich.

V ponuke spoločnosti Neosped s.r.o. sú aj nové vozidlá Iveco Daily Hybrid. Sú určené pre dopravu v meste a využívajú paralelný hybridný systém. Iveco tohto typu je najnovšou generáciou hybridnej technológie a jeho spotreba šetrí až 30% paliva. Tým prispieva k poklesu emisií CO2.

Na stránke sú uvedené aj konkrétne technické údaje a záruka k automobilom Iveco Daily.
Top